Partneri

MARK industries spolupracuje s poprednými svetovými výrobcami a globálnymi dodávateľmi značiacich technológií

Sme výhradným distribútorom popredného svetového výrobcu Macsa id so sídlom v Španielsku, ktorý sa venuje značiacim technológiám viac ako 100 rokov a laserovým zariadeniam 30 rokov. Macsa id je globálnym výrobcom a dodávateľom do viac ako 80 krajín sveta. Drží prvenstvo vo vývoji a výrobe dynamického značiaceho laseru a je držiteľom viac než 30 patentov.

Luxinar sa zameriava na vývoj laserovej technológie už viac než 20 rokov a je popredným výrobcom CO2 laserových zdrojov do výkonu až 1 000 W a tiež femtosekundových laserov. Spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii dodala viac ako 20 000 laserov zákazníkom po celom svete v najrôznejších priemyselných odvetviach.

Zastupujeme britskú spoločnosť BOFA International, svetového lídra v oblasti odsávania a filtrácií, ktorý získal v tejto oblasti mnoho ocenení. Čerpá z takmer 30 rokov skúseností a poskytuje riešenia pre odsávanie výparov, ktoré sú spoľahlivé, vysokokvalitné a s nízkymi nákladmi na prevádzku. Zariadenia sú dodávané do spoločností po celom svete.

Spoločnosť TBH GmbH Straubenhardt s históriou už viac ako 25 rokov sa zameriava na certifikované filtračné a odsávacie systémy vyrobené v Nemecku, splňujúce najvyššie štandardy kvality, spoľahlivosti a flexibility, ktoré sú dodávané v globálnom rozsahu. Majú široké využitie v elektrotechnickom, strojárenskom, farmaceutickom priemysle.

Distribuujeme zariadenia od firmy Pryor Marking Technology, ktorá je svetovým lídrom v navrhovaní a výrobe inovatívnych riešení na označovanie, identifikáciu a čítanie kódov. Spoločnosť so sídlom v Anglicku bola založená pred viac než 160 rokmi a ponuka zariadení sa postupne rozrástla o kompletné portfólio nástrojov na trvalé značenie dielov.

Needham Coding so sídlom vo Veľkej Británii sa zameriava na výrobu atramentových tlačiarní CIJ a je sesterskou spoločnosťou Needham Laser Technologies. Ďalej dodáva atramentové cartridge tlačiarní a spotrebný materiál pre väčšinu značiek. S viac než 15 rokmi skúseností má poprednú pozíciu na trhu.

Tento popredný taliansky výrobca priemyselných tlačových systémov čerpá z viac než 60 rokov skúseností a svoje riešenia dodáva zákazníkom po celom svete. FAM International poskytuje technológie pre atramentovú tlač, ktorá zaisťuje vysokokvalitné označenie najrôznejších materiálov.

PROTECT-Laserschutz GmbH s 15-ročnou históriou a sídlom v Nemecku je spoľahlivým a kvalifikovaným partnerom pre bezpečnosť pri práci s lasermi. Drží certifikáciu podľa DIN ISO 9001:201. V spolupráci s významnými univerzitami a výskumnými centrami vyvíja bezpečnostné prvky, ako sú ochranné okuliare, mobilné zásteny alebo tieniace segmenty pre integráciu do laserových staníc.

Spoločnosť NiceLabel, ktorá je na trhu už 15 rokov, poskytuje softvér umožňujúci centrálnu správu, tvorbu a editáciu pre tlač etikiet. Softvér je kompatibilný so softvérom spoločností ako sú Microsoft, Oracle a SAP.

MARK industries je distribútorom baliacich liniek, plniacich a robotických pracovísk popredného holandského výrobcu Niverplast, ktorý je na trhu viac než 30 rokov. Ponúka nielen široké portfólio produktov, ale aj servisných služieb. Stroje zaisťujú kompletnú automatizáciu procesu balenia či plnenia a sú distribuované po celom svete.

Spolupracujeme s nemeckou firmou Carl Valentin GmbH, ktorá je jedným z popredných globálnych výrobcov termotransferových tlačiarní a aplikátorov etikiet s históriou viac než 70 rokov.

Spoločnosť Loftware (predtým iceLabel) je jedným z popredných vývojárov softvéru pre návrh a správu etikiet. Umožňuje zvýšiť kvalitu, rýchlosť a efektivitu značenia a zároveň znížiť náklady. Je kompatibilný so softvérom spoločností, ako sú Microsoft, Oracle a SAP.